catering yemek

Elegans Catering


Yıllar yılı damak tadınızın bekçisi olmak,gelişmek ve geliştirmek en öncü gayemizdir. Yemeklerimizde soya mekanik kıyma et muadili ürünler ve helal olmayan hiçbir ürün kesinlikle kullanılmamakdadır.

Hakkımızda

YEMEK EMEK

YEMEK LEZZET

YEMEK SANATTIR

YEMEĞİN SANAYİSİ OLMAZ !!!!! 

  Bunu bir söylem olarak dile getirmiyoruz bu firmamızın sektöre bakış açısıdır…

 YEMEK TÜKETİCİSİ BUNLAR SİZİN İÇİN ÖNEMLİMİ?

  Hangi yağla ucuza yemek yaparız diye düşünmüyoruz. Hangi yağ sağlıklı,mide yakmaz onu düşünüyoruz

  Hangi salça ile ucuza mal ederiz bunu düşünmüyoruz.Hangi salçadan en yüksek lezzeti ve kaliteyi alıyorsak o salçayı kullanıyoruz…

Makina yufkası kullanmıyoruz diyoruz .. Makina yufkasının üretiminde sistein diye bir madde vardırki bu madde ya insan saçından yada damuz kılından üretilmekdedir…

Yemeklerimizde soya kullanmıyoruz diyoruz…Soyanın ne olduğunu biliyormu tüketicimiz soyanın kısırlığa  yolaçtığını  biliyormu tüketicimiz?

Soya kimyasallarla deseklenmiş ET GÖRÜNÜMÜ VERİLEN YARI BİTKİSEL YARI KİMYASAL BİR ÜRÜNDÜR ..

Yemeklerimizde katkı maddesi kullanmıyoruz diyoruz … Kanser hastalığı neden sizce  Nezle Grip gibi yaygınlaştı bunu hiç düşündükmü ?

Beslenme adına kaşıkladığımız yemeklerle aslında bir yandan karnımızı doyurduğumuzu düşünürken sağlığımızdan olduğumuzu biliyor muyuz?

Doğallıkdan uzaklaştıkça,sanayileştikçe sağlığımızdan olduğumuzun bilincinde olmalıyız..

 

Elegance catering service 2006 yılında yüksek kalite standardı, müşteri memnuniyeti hijyen lezzet ve kusursuz servis ilkeleri ile yemek hizmeti vermeye başlamıştır.
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde ilke edinerek sizlere ulaşmayı hedeflemekteyiz.

         Elegance Catering olarak benimsediğimiz yol alışılagelmemiş de olsa hedefimiz bir yemek fabrikası hüviyetine bürünüp onbinlerce kişiye yemek  üretip Yemeği sanayileştirmeyecek kadar lezzete odaklanmıştır.

Elegance Catering 25 yılı aşan bir mesleki birikimin ürünü olarak hayata geçirilmiştir. Tamamen her noktadamüşteri memnuniyeti lezzet ve kailite gözetilmekdedir

Binlerce kişiye aynı anda bir kazanda pişen yemekte lezzetten söz edilebilmesi asla mümkün değildir,

 Yemeklerimizde lezzet kaybını önlemek amıcıyla 300 porsiyonluk tencerelerde yemeklerimizi pişiriyoruz

Amacımız maksimum kaliteyi insan sağlığını göz ardı etmeden hijyeni görsel olarak değil bire bir uygulayarak fabrika görüntüsünden uzak ev yemeği tadında katkısız lezzetli yemeklerle söktörde ayrı bir çizgiye sahip olarak yer edinebilmekdir.

Lezzetli yemekler için büyük adımlar atmakta ve bunun devamlılığının sağlanması için büyük çaba sarfetmekteyiz, bu yıl Bolu’nun Mengen ilçesi Kayabaşı köyünde 40 dönüm arazide kendi patatesimizi kendi soğanımızı kendimiz üretmekte olup, günümüzde çok sık karşılaştığımız  GDO’lu ürünlerden uzak durmak,bu ürünleri  hayatımızdan çıkarmak adına , yine Mengen Kayabaşı köyünde kendi sütümüzü, yoğurdumuzu, etimizi,peynirimizi ve yumurtamızı üretmek için ahır inşaatına başlayıp gelecek yıl bu işte uzmanlaşmış bir ekip gözetiminde ( veteriner hekim ve gıda mühendisi )faaliyete geçirmeyi planlamaktayız.

Amacımız devleşerek lezzetten ve kaliteden uzaklaşmak değil, doğal ürünlerle sağlıklı lezzetli yemekleri sizlere sunmak, yemeği sanayileştirmekten uzak tutmaktır.

Üzerinde durmak istediğimiz bir başka konu da hazır ürünler. Hazır çorbalar, hazır püreler, hazır köfteler, hazır et suları, hazır soslar, soya ve mekanik kıyma yemek firmalarının olmazsa olmazları olmuş durumundadır.

Elegance Catering olarak bizim mutfağımızda hazır püre, hazır sos ve hazır çorba gibi doğal olmayan ürünler kullanılmamakta olup bu tip ürünlere karşı çıkmakta, ve seçkin Otellerde ve restaurantlarda çalışmış konusunda deneyimli, mesleğin beşiği Bolu Mengenli aşçılarımızla çalışmaktayız.

Müşterilerimizin yemeklerinin nerede ve ne şekilde pişirildiğini merak edeceğini düşünerek mutfağımızın her köşesine kameralar yerleştirdik ve internet üzerinden bizleri her an izleyebilme olanağını sunduk.

Altını çizerek ve övünerek diyoruz ki;

Yemek emek,
Yemek lezzet,
Yemek sanattır,
Yemeğin fabrikası,
Yemeğin sanayisi olmaz.
Lezzetli yemekler için Elegance Catering ‘i seçin.

Made in BOLU MENGEN